Predaj, kúpa, prenájom
Predaj, kúpa, prenájom
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie

Otrhánky 2 novostavby rodinného domu na predaj

Cena:
165 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Otrhánky
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 524 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 188
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj novostavbu rodinného domu v obci Otrhánky. Táto obec sa nachádza len pár km od Bánoviec nad Bebravou. Rodinný dom je situovaný v novozastavanej časti obce. V tejto lokalite sa bude nachádzať cca 13 nových rodinných domov.
Pozemok je slnečný, orientácia rodinného domu je na južné a východné oslnené strany. Rodinný dom je plánovaný ako prízemný bungalov bez podkrovia. Bude postavený z pórobetónových tvárnic YTONG/PORFIX 300 so sedlovou strechou, so strešnou krytinou betónovou. Strop bude zateplený izoláciou z minerálnej vlny s parozábranou. Vykurovanie domu: budú použité elektrické podlahové rohože. Dom bude napojený na novovybudovanú vodomernú šachtu na pozemku. Odpad je zvedený do ČOV. Na pozemku bude vybudovaná kopaná studňa.
Samostatný dom je projektovaný ako 4 izbový: vstupnou chodbou sa dostaneme do zádveria, kde je odkladací priestor, odtiaľ je vstup do vstupnej haly, z ktorej sa nachádza obývačka, jedáleň a v ľavej časti kuchyňa a špajza. zo vstupnej haly je chodba, z ktorej sa vchádza do ostatných miestností domu a to do samostatného wc, kúpeľne a 3 samostatných nepriechodných izieb. Z obývacej miestnosti je výstup na terasu. Dom bude postavený do štádia holodom.
Výstavba rodinného domu začne v roku 2022

1. RD pozemok 500m2 - rezervované
2. RD pozemok 524m2 - voľný

Viac informácií Vám poskytne realitný maklér Lenka Puterková 0950 589 220, prípadne emailom: banovskarealitna-ZVNC-gmail.com, info-ZVNC-banovskarealitna.sk

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Puterková
Telefón:0950589220
E-mail:puterkova-ZVNC-banovskarealitna.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.