Predaj, kúpa, prenájom
Predaj, kúpa, prenájom
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie

ŠIŠOV 7 izbový rodinný dom na rovinatom pozemku 765 m2.

Cena:
159 999,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Šišov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 765 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 195
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Poloha: 7 izbový, dvojpodlažný rodinný dom s rovinatým, slnečným pozemkom sa nachádza v obci Šišov. Je situovaný na priestrannom pozemku o rozlohe 765 m2, so susediacimi stavbami po stranách ( v zadnej časti pozemku bez suseda, z jednej strany bočnej bez suseda ). Pozemok poskytuje dostatok priestoru pre voľný čas, ako aj na záhradkárčenie.

Opis: rodinný dom má dve obytné podlažia, je vybavený garážou, veľkým balkónom a dostatočným priestorom na parkovanie v prednej časti. Jeho prízemné obytné podlažie tvorí vstupné zádverie, garáž, centrálna chodba s krbom a obývačkou so schodiskom na horné podlažie, vstupom na záhradu a do pivnice, 2 samostatné izby, kuchyňa,špajza, kotolňa, technická miestnosť, samostatné WC a práčovňa. Druhé obytné podlažie dostupné po vnútornom schodisku pozostáva z 3 samostatných izieb. obývačky a kúpeľne s toaletou. Dom bol postavený z kombinácie kvádre a pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými keramickou dlažbou v chodbe, kúpeľni, kuchyni,inak linoleom a kobercami. Je napojený na všetky inžinierske siete - el. energiu, plyn v obci je aj verejný vodovod, ale dom je napojený na studňu. Vykurovanie je zabezpečené ústredným radiátorovým kúrením vyhrievaným plynovým kotlom. V kotolni sa nachádza aj kotol na tuhé palivo. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojlery. Vstup na pozemok je cez veľkú dvojkrídlovú bránu. Na dome boli vykonané rekonštrukčné práce v rozsahu: plastové okná a vchodové dvere, nové rozvody vody, nový plynový kotol, ponorné čerpadlo v studni, nová strecha, oplechovanie, prekrytý vstup do domu. Rodinný dom je plne funkčný a ihneď obývateľný. Celková rozloha prevažne rovinatého pozemku je 765m2, podlahová plocha domu je 200 m2 - vrátane garáže.

FOTO domu je ilustračné!!!

Náklady na dom predstavujú 140,-€ mesačne (elektrina, plyn). Cena domu je 159.999€, Obhliadku Vám zabezpečí Lenka Puterková 0950 589 220, puterkova-ZVNC-banovskarealitna.sk, banovskarealitna-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Puterková
Telefón:0950589220
E-mail:puterkova-ZVNC-banovskarealitna.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Ponuka
Ľutujeme, inzeráty sú nedostupné.